NOVINKY

arr3AKČNÍ CENY - Červenec 2023 (klikněte zde)! AKCE ! Absolutní pád cen v červenci na všechny materiály na autopotahy zejména pro osobní auta.... arr3SJEDNEJTE SI CENU (klikněte zde)SJEDNEJTE SI CENU !!! Považujete se za chytrého? Pokud ano, sjednejte si cenu u nás a hodně... arr3NOVINKA! Textilní a gumové autokoberce na míru.. Vyberte si z naší nabídky dalších výrobků: AUTOPOTAHY TEXTILNÍ AUTOKOBERCE GUMOVÉ...

Internetový obchod výrobce autopotahů je otevřen NONSTOP! V případě jakýchkoliv dotazů volejte naši zákaznickou linku +420 732 708 636


KONTAKTY

NONSTOP PŘÍJEM OBJEDNÁVEK
NONSTOP INFORMACE
+420 732 708 636 NONSTOP
obchod@autopotahy-obchod.cz

ANKETA


INFORMACE - REFERENCE » Otázky a odpovědi

INFORMACE PRO ZÁKAZNÍKY

KDO JSME? 

Kolektiv pracovníků firmy Autopotahy s.r.o. má 17 leté zkušenosti s výrobou autopotahů šitých na míru a na trh jsme dodali již několik desítek tisíc autopotahů.

POJEM AUTOPOTAHY ŠITÉ NA MÍRU

Autopotahy šité na míru slouží k ochraně nebo dekoraci sedadel ve vozidle a vyrábějí se na základě přesných mír sedadel, kterými disponujeme. Autopotahy se šijí z textilních materiálů, které jsou určeny speciálně pro výrobu autopotahů. Umíme vyrobit autopotahy na míru přesně podle značky, modelu a roku výroby vozidla a podle speciálních požadavků jako jsou například otvory pro boční airbagy, loketní opěrky, kapsy, bezpečnostní pásy, stolky a pod.

JE NUTNÉ ZADAT MÍRY SEDADEL?

Ne, my disponujeme přesnými mírami na téměř všechny typy vozidel. Stačí když nám udáte přesný název a rok výroby Vašeho vozu a odpovíte na pár jednoduchých otázek.

NA JAKÉ TYPY VOZIDEL SA VYRÁBÍ AUTOPOTAHY?

Autopotahy šité na míru vyrábíme na téměř všechny typy osobních aut, dodávek a kamionů.

JAKÉ MATERIÁLY NABÍZÍME?

Všechny materiály jsou tkané ze speciálních odolných a tvárných nití.

CHCI SI OBJEDNAT AUTOPOTAHY ŠITÉ NA MÍRU...

Autopotahy šité na míru je možné objednat vyplněním objednávky na této stránce v sekci objednávka. Autopotahy je možné objednat i jednoduše a rychle telefonicky NONSTOP, tedy i dnes, na telefonním čísle +420 732 708 636, kde se Vás ujme náš vyškolený personál, který Vám poradí s výběrem, odpoví na Vaše otázky a přizpůsobí cenu Vašim požadavkům.

Máte nějaký dotaz nebo chcete získat více informací?
Vaše otázka: *
Vaše telefonní číslo: *
 
YWRlZDAzOT